سوخو ۳۵

نخستین اسیر و آخرین آزاده جنگ
اسفند ۷, ۱۳۹۵
بزرگترین عملیات نیروی هوایی ایران
اسفند ۱۴, ۱۳۹۵
هواپیما سوخو۳۵ یک شکارچی به تمام معناست و به صورت فوق العاده ای توان تهاجم ، حمله و غافلگیری را دارد با توجه با مشخصات این جنگنده شکارچی ، ناتو به آن لقب Super Flanker را داده است.فلانکر به معنی حمله کننده از جناحین یعنی چیزی که به طور ناگهانی و از طرفین حمله ور می شود.
سوخو ۳۵ آخرین مدل ارائه شده از خانواده Flanker است که به تولید انبوه رسیده و در حال واگذاری به نیروی هوایی فدراسیون روسیه برای مقابله با توان هوایی ناتو و آمریکاست.

سوخو سو-۳۵ (به روسی: Сухой Су-۳۵) یک جنگنده تک‌کابینه و تک‌سرنشین، دو موتوره، چند منظوره با قابلیت مانور بالا و ساخت کشور روسیه است. سوخو-۳۵ در سازمان ناتو تحت عنوان فلانکر-ای نامیده می‌شود. این جنگنده برگرفته و توسعه یافته جنگنده سوخو-۲۷ بوده و در ابتدا تحت عنوان سوخو-۲۷ام شناخته می‌شد. بیش از ده فروند از این هواپیما توسط روسیه ساخته و تعدادی توسط تیم نمایش هوایی شوالیه‌های روسیه به‌کار گرفته شده‌است. این جنگنده به بسیاری از کشورها از جمله برزیل، هند و کره جنوبی پیشنهاد شده‌است.

در دهه ۱۹۸۰، سوخو به دنبال ارتقاء جنگنده با کارایی بالا سوخو-۲۷ خود بود که نتیجه در بهبود خواص آیرودینامیکی سوخو-۳۵ نمود یافت و این جنگنده دارای مانور پذیری بالاتر، برد بیشتر و موتور قویتر گشت و افزایش چشمگیری در بهبود وسایل الکترونیکی و ارتباطات هوایی خود پیدا کرد. اولین پیش‌نمونه سوخو-۳۵ که از تغییر تولید سوخو-۲۷ ساخته شده بود، نخستین پروازش را در ژوئن ۱۹۸۸ انجام داد. سوخو-۳۷ مدل توسعه یافته جنگنده سوخو-۳۵ است که دارای قابلیت تغییر سمت رانش[۱] می‌باشد و سوخو-۳۵بی‌ام توسط سازنده آن به عنوان نسل ++۴ هواپیماهای جنگنده طبقه‌بندی شده‌است. در سال ۲۰۱۰ خط تولید مدل‌های جدید این جنگنده تحت عنوان سوخو-۳۵اس در روسیه راه‌اندازی گردید.

سوخو ۳۵

 

قابلیت ها

– سوخو ۳۵ کسب برتری هوایی
– سوخو ۳۵ شکار انواع هواپیماهای بدون سرنشین و سرنشین دار همچون جنگنده های پنهانکار F-22 و F-35
– سوخو ۳۵ حمله به اهداف زمینی و از بین بردن زیر ساخت های دشمن به کمک سیستم

منبع: ویکی پدیا

1 دیدگاه

  1. سیدزمان گفت:

    خواهشمندم فاصله بروز رسانی بازی رو زودتر انجام بدین.
    بخش رقابت رو زودتر بروز رسانی کنین و این بخش رو هیجان انگیزتر و پیچیده تر و سخت تر از باقی قسمتها کنین،بظوریکه راحت نشه امتیاز گرفت.
    درجه نظامی خلبان رو سخت تر از حالا بدین و مدت ترفیع درجه رو افزایش بدین چون بازی طولانی مدت هست،ترفیع درجه نظامی مدت بیشتری داشته باشه بهتره
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *